Kolm* tähtsat asja

Olen positiivses mõttes ärevil ja viimaste päevade jooksul küll vist sadu kordi Hooandja lehekülge uuendanud. Nimelt koguvad seal hetkel raha kolm olulist projekti.

Eriliselt hoian pöialt muidugi kaasblogija Anettile, kes on koostöös kunstniku Kristi Arulaga saanud valmis vegansõbraliku lasteraamatu. Mis mõttes vegansõbraliku? No eks ikka selles mõttes, et raamatus ei nähta loomi ressurssidena, kellelt saab piima, muna ja muud võtta, vaid omasoodu toimetavate indiviididena. Lood on luulevormis ning mõnusalt meeleolukad ka täiskasvanud lugeja jaoks (ja nende lugemiseks ei pea muidugi üldse vegan olema).

Raamatu trükikuludeks vajalik raha saadi kokku tegelikult juba rekordiliselt kahe päevaga! AGA projekt kestab veel edasi ning seda tasub toetada, sest praeguse seisuga poest raamatut hiljem osta ei saa, seega on Hooandja kaudu võibolla ainuke võimalus seda üldse endale saada. Lisaks lubasid autorid piisava summa korral annetada raamatuid ka Eesti raamatukogudele. Toetamiseks vajuta siia.

Hooandjas vajab toetust ka mõistatuste vihik Femiristik. Usun, et isegi kõige kogenenumatele ristsõnameistritele pakub feministlike teemadega vihik omajagu nuputamist: “Vihikus leidub nuputamist Eesti ja Euroopa kultuuriloost, ülesandeid saatesarja “Naine ajas” teemadel ja Feministeeriumi sõnastikurubriigist, täherägastik kõigi Eesti Vabariigis ametis olnud naissoost ministrite nimedega, veganibingo, parkettmõistatus, doomino, Marie Reisiku tsitaadiga krüptogramm, rahvapäraseid mõistatusi, väljalõigatav pabernukk ja palju muud põnevat.” Femiristiku saab endale soetada viie euroga ja projekt kestab veel vaid viis päeva, nii et tasub kiirelt raha teele panna! Toetamiseks vajuta siia.

Kolmandaks ootab kõigi meie toetust vegan lahvka! Jah, lugesite õigesti – lahvka! Kas ei kõla nostalgiliselt? Lahvka nimega TAIM machine hakkaks mööda Eestit tiirutama ja vegantooteid tutvustama ka maakohtades, kuhu muidu naljalt selline kaup ei satu. Alates viieeurosest annetusest saab kingituseks lahvka kliendikaardi, millega antakse edaspidi 15% soodustust. Toetamiseks vajuta siia.

* Kolme tähtsa asja kõrval on tegelikult ka üks neljas. Kas teadsite, et Tallinnas on nüüd olemas vegan kingapood? Kas pole lahe ja erakordne? Vesh asub aadressil Rävala puiestee 6. Nende jalatseid ja kotte saab ka veebist piiluda. Hoian neile pöialt, et kliente ikka jaguks ning astuge teiegi sealt läbi ja soetage endale eetilisi jalatseid ja kotte.

Jälgi blogi Facebookis

Või kiika Instagrami

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s