Uus toitumisäpp veganitele

Veganite elu muutus nüüd jälle lihtsamaks! The Vegan Society lasi eile välja uue mobiilirakenduse VNutrition, mille abil saab mugavalt oma toitumist jälgida ja kindel olla, et toitumisharjumused on ikka tervislikud. Äpp sobib eriti algajatele veganitele, aga ka neile, kes tahaksid lihtsalt aeg-ajalt kontrollida, et menüü on mitmekülgne.

Mobiilirakenduses on nimekiri, mille võiks igal õhtul ära täita, et näha, mida täna sõid ja vaadata, kas millestki jäi puudu. Kui tekib küsimus, et mida ühe või teise asja all nimekirjas mõeldakse, siis vajutades infonupukese i peale, avaneb selgitus koos nõuannetega.

VNutrition Android Phone Screen Shot 1

Kui kuhugi jääb linnuke panemata, annab äpp Progressi tulbas teada, et midagi on puudu jäänud ja jagab soovitusi, mida edaspidi süüa, et päevanorm saaks ikka täidetud.

Lisaks on äpis olemas toidupäeviku kaust, kuhu saab salvestada oma päevamenüüd.

toidupäevik

Rakendus ei arvuta kuidagi toitainete koguseid, pigem on tegemist sellise lihtsa ja üldise viisiga, kuidas oma toitumist jälgida ja meelde tuletada, et päeva jooksul oleks söödud olulisi toiduaineid.

VNutrition on tasuta ja mõeldud kasutamiseks 19+ vanuses inimestele. The Vegan Society rõhutab, et kuna lastel ja teismelistel on teistsugused toitumisvajadused, siis ei pruugi see noorematele sobida. Samuti rõhutatakse, et ka rasedatele ei pruugi äppis olev info olla piisav. VNutrition põhineb UK toitumissoovitustel.

Apple´i jaoks saab selle allalaadida siit ja Androidide jaoks siit.

unnamed

Jälgi blogi Facebookis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s