Mida vegan lennukis süüa saab?

Tulin mõneks ajaks Californiasse õele külla. Siin on praegu öö, aga ajavahe annab tunda ja seetõttu passin juba kella kolmest saadik üleval. Kirjutan siis parem ühe blogipostituse lendamisest.

Mulle üldse ei meeldi lennata, kuid aeg-ajalt tuleb seda siiski teha. Selleks, et ennast vähegi veenda lennujaama minema, meelitan ennast vahel vegantoiduga, mida lennujaamast osta saab. See on n-ö altkäemaks iseendale. Muul ajal ma pigem valmistoite ei osta ja nii saan ennast veenda, et näe, lennujaamast saad huvitavaid vegantooteid proovida. Näiteks kohvikuteketi Pret vegantoidud on väga head. See avokaadoleib on mõnusalt mahlane ja täidab hästi kõhtu.

Vahel ostan lennujaamast endale ka mõne raamatu. See on jälle üks viis, et ennast motiveerida ja mitte keskenduda lennuhirmule. Kuna raamatud ja lugemine mulle meeldivad, siis aitab lennujaamas raamatulettide sirvimine samuti lendamisest mõtted eemale viia.

Lend Londonist San Franciscosse kestab pisut üle 10 tunni, mis tähendab, et lennukis pakutakse ka süüa. Piletit broneerides sai kenasti märkida, et soovin vegantoitu. Seetõttu ei hakanud ma ise toitu kaasa võtma ja jäin lennukitoidule lootma. Pettuma ei pidanud, süüa sai palju.

Õhtusöögiks oli lisaks salatile ja snäkkidele spinatipallikesed ja oad teravas tomatikastmes. See oli isegi täitsa mõnus roog.

Lisaks õhtusöögile pakuti ka kaks korda vahepala. Esimeseks vahepalaks oli ciabatta sai ubade ja maisiga. See midagi erilist ei olnud. Teist vahepala näeb pildilt. Wrappe ma süüa ei jaksanudki, sest teistest toitudest oli kõht ikka veel täis.

Millised on teie kogemused lennukis pakutava vegantoiduga?

Jälgi blogi Facebookis

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s