Kas julged proovida?

November läheneb mühinal. Kas oled valmis alustama oma elu kõige olulisemat ja ilusamat teekonda? Kas oled piisavalt julge, et see ära teha?

kook

Millest ma räägin? Eks ikka vegan väljakutsest! Novembris algab kuu aega kestev vegan väljakutse, mille raames kutsutakse inimesi loomsest loobuma ning vegantoitu sööma.

valjakutse

See on hea võimalus koos teistega proovida midagi uut ning teistsugust. Sest tegelikult on sul veganiks hakkamine juba ammu mõtteis mõlkunud, aga pole olnud motivatsiooni seda sammu ette võtta. Sest tegelikult sa ju hoolid loomadest ega soovi neile kannatusi, aga pole lihtsalt olnud julgust ühiskonnas levinud normidele vastuvoolu ujuda. Novembris teed selle ära, eksju?

See uus algus saab olema uskumatult põnev. Suussulavate vegantoitude söömine, uute retseptide katsetamine, palju uut infot, uued tuttavad. Nii vahva!

Mina olen valmis pakkuma igakülgset abi ja toetust ning vastama küsimustele, nii et võid mulle igal ajal julgelt kirjutada. Tee see kingitus loomadele ja iseendale ning võta väljakute vastu.

Väljakutsega saab liituda siin ning Facebooki ürituse leiad siit.

Ja ära unusta külastamast 5. novembril toimuvat Taimetoidumessi, sest sealt leiad kindlasti palju inspiratsiooni.

vegan-sidekick

Loe ka artiklit “Sa oled seda väärt“.

Jälgi blogi Facebookis

Jälgi blogi Bloglovinis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s